Nástroje pro usnadnění přístupu

Energetická olympiáda

Snímek obrazovky 2020-11-15 v 21.45.46.png

V pátek 6. listopadu 2020 měli studenti naší školy možnost porovnat své znalosti a schopnosti se svými vrstevníky na středních školách a gymnáziích v třetím ročníku Energetické olympiády. Ve dvou a tříčlenných týmech spolupracovali v online formátu soutěže na třech desítkách náročných úkolů z energetiky. Šest našich týmů se snažilo probojovat v konkurenci 258 týmů z celé České republiky do celostátního finále, kam mohlo postoupit prvních 25 týmů.

Nakonec se to málem podařilo dvěma týmům, kdy při stejném bodovém zisku rozhodoval už jen čas odevzdání úkolů. Blahopřejeme dvěma nejúspěšnějším týmům: 29. místo – Gbváci ve složení Alena Gorčíková, Elisabet Truhlářová a Hoang Anh Vu ze třídy 5.A 32. místo – GBV ve složení Karolína Celmanová a Lukáš Foukal ze třídy 7. A. Ani další týmy (Lets go, PKV, Dreamteam, CATionti) naší škole neudělaly ostudu a zaslouží si pochvalu za reprezentaci naší školy.

Čestmír Krejčí

Jihomoravsky kraj