HORKÁ NOVINKA

Zkoušky Cambridge

C-PARK_PS_RGB_a.jpg

 

Naše škola se již v roce 2015 stala partnerskou školou společnosti Jazyková škola P.A.R.K., která je vlastníkem licence Cambridge English Language Assessment umožňující organizaci a skládání zkoušek Cambridge English v České republice. 

Ze spolupráce vyplývá vzájemná podpora a také nadstandartní výhody pro naše kandidáty zkoušek. Jedná se především o možnost vybrat si partnera na ústní část zkoušky nebo absolvovat cvičný test, stejně jako reálné zkoušky za zvýhodněných finančních podmínek.

Naše škola nabízí v rámci jazykové školy také jazykové a přípravné kurzy pro veřejnost.

Termín zkoušek Cambridge úrovně B2 (FCE) nebo C1 (CAE) pro školní rok 2021/22 je stanoven na sobotu 11. 6. 2022. Termín registrace je do 18. 5. 2022. Zkoušky proběhnou prezenčně v budově gymnázia a budou computer based.

https://www.zkouskypark.cz/cambridge?column=idCity&value=66&do=setPortalFilter

Termín zkoušek je vyhrazen pro zájemce z řad našich studentů, ale i veřejnosti. Zkoušky v letošním roce jsou organizovány „computer based”, tedy budou se psát na počítačích v budově Gymnázia Břeclav. Toto vyžaduje, aby si každý kandidát přinesl vlastní sluchátka s kabelem, kterým bude propojen s PC pro zajištění kvalitního poslechu testu.

Ke zkouškám musí být kandidát přihlášen včetně zaplaceného poplatku nejpozději do stanoveného termínu, kterým je pro tento školní rok datum 18. 5. 2022.

Gymnázium Břeclav nabízí také možnost skládat cvičné zkoušky, abyste si vyzkoušeli jejich délku a formát. Tyto zkoušky jsou vyhodnoceny lektory odborně školenými pro požadavky zkoušek Cambridge. Konají se s dostatečným předstihem před zkouškami reálnými tak, aby kandidát měl možnost rozhodnout se, na jakou úroveň zkoušek se přihlásí. Tyto zkoušky jsou obvykle organizovány formou “paper based” a jsou zpoplatněny částkou cca 500,- Kč. V případě, že by v důsledku nepříznivé epidemické situace nebylo možno skládat zkoušky ve škole, zadání bude zasláno kandidátům na online vyplnění dle přesně stanoveného harmonogramu. Ústní část by pak byla realizována přes ZOOM.

Termín cvičných zkoušek pro školní rok 2021/22 je 4. 3. 2022. Také tento termín je určen i široké veřejnosti. Na tyto zkoušky je třeba se přihlásit a zaplatit stanovený poplatek pro daný školní rok nejpozději do 16. 2. 2022.

Kandidáti, kteří absolvovali cvičné zkoušky, přihlásí se a zaplatí poplatek za reálnou zkoušku do 6 měsíců od konání cvičných zkoušek získají zdarma přístup do online platformy na dobu 2 měsíců. Zde si mohou procvičovat libovolné části zkoušek Cambridge na libovolné úrovni.
Můžete se registrovat sami na stránce. Zde si vyberete, zda se zaregistrujete na cvičnou nebo reálnou zkoušku. Nezapomeňte pak v části kontaktní údaje zadat kód školy „SPS073“, abyste získali nižší cenu za reálnou zkoušku. V případě vykonání cvičné zkoušky před reálnou zkouškou a následné platbě za reálnou zkoušku, pokud jste vyplnili kód školy, získáte zdarma možnost trénovat zkoušky Cambridge na online platformě v libovolné úrovni po dobu 2 měsíců.
V případě zájmu o zkoušky a případné dotazy směřujte na koordinátorku zkoušek Ing., Mgr. Veroniku Zikovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další informace o zkouškách Cambridge:

Pokračovat ve čtení