HORKÁ NOVINKA

Aktuality k jazykové zkoušce Cambridge

Obdrželi jsme nový certifikát z University of Cambridge. Certifikát potvrzuje kvalitu výuky, jejíž výsledkem je vysoká připravenost našich studentů na jazykové zkoušky „Cambridge“.

Ty se u nás konají již sedmým rokem, a to pro úroveň B2 (FCE) nebo C1 (CAE). Z průměrného počtu 30 kandidátů, nejen že jsou všichni úspěšní, ale asi 20 % z nich získá certifikát s informací, že test složili s výsledkem o úroveň vyšším.
Naše škola poskytuje nadstandardní výhody kandidátům zkoušek nejen z řad našich studentů, ale také široké veřejnosti. Jedná se především o možnost vybrat si partnera na ústní část zkoušky nebo absolvovat cvičný test, stejně jako reálné zkoušky za zvýhodněných podmínek. Příprava probíhá jak v rámci volitelného předmětu ve třetím ročníku, respektive septimě, ale také v rámci jazykové školy, kde jsou přípravné kurzy otevřeny i pro širokou veřejnost.

Zkouška proběhne na naší škole v sobotu 11. června. Registrace je otevřena do 18.května. Pro získání slevy zadejte kód školy "SPS073". Kontakt na Zkoušky: https://www.zkouskypark.cz/cambridge?column=idCity&value=66&do=setPortalFilter

Certifikat Cambridge