Nástroje pro usnadnění přístupu

Soustředění pěveckých sborů

20211109 143107

Začátkem listopadu se po dvouleté „covidové“ pauze vydaly naše školní pěvecké sbory Domino cantat a Polyfonia na společné vícedenní soustředění do Bystřice pod Hostýnem. V příjemném prostředí penzionu Sola Gratia jsme měli přímo ideální podmínky k tomu, abychom na chvíli zapomněli na rutinu všedních školních dní a uzavřeli se do „tvůrčí bubliny“, naplněné zpěvem, zpěvem a zase zpěvem.

V intenzivní práci se zde rodil základ letošního repertoáru, teď jen pevně doufáme, že budeme mít možnost jej představit našemu publiku na koncertech.
Příjemným zpestřením letošního soustředění byla také přítomnost naší americké lektorky Catie Cowan, která se ke sboru Polyfonia připojila od počátku svého pobytu na naší škole. Nejen, že měla pro nás připraveny různé hry či anglické písničky na rozezpívání a vyplnění přestávek, ale i sama skutečnost, že s ní studenti zcela přirozeně komunikují anglicky, vnáší do života sboru jakousi novou kvalitu.

20211109 173027.        20211109 142924

Jihomoravsky kraj