Nástroje pro usnadnění přístupu

Cambridge zkoušky 2021

images.jpeg

Termín zkoušek Cambridge úrovně B2 (FCE) nebo C1 (CAE) pro tento školní rok je sobota 12. 6. 2021. Termín je vyhrazen pro zájemce z řad našich studentů, ale i veřejnosti. Zkoušky budou formou “computer based”, tedy budou se psát na počítačích v budově Gymnázia Břeclav. Kandidáti si přinesou vlastní sluchátka s kabelem. K těmto zkouškám musí být kandidát přihlášen včetně zaplaceného poplatku nejpozději do 9. 5. 2021.

Také nabízíme možnost skládat cvičné zkoušky, abyste si vyzkoušeli délku zkoušky a její formát. Tyto zkoušky jsou vyhodnoceny lektory odborně školenými pro požadavky zkoušek Cambridge. Termín cvičných zkoušek je stanoven na pátek 26. 3. 2021 v budově naší školy, tyto budou “paper based”. V případě, že by v důsledku nepříznivé epidemické situace nebylo možno skládat zkoušky ve škole, budou vám zaslány na online vyplnění a ústní část bude organizována přes ZOOM. Přihlášky na cvičné zkoušky včetně proběhlé platby je potřeba realizovat nejpozději 9. 3. 2021.

Přihlášení se na reálné zkoušky na termín 12. 6. 2021 není podmíněno ani absolvováním přípravného předmětu, ani složením cvičné zkoušky. Doporučujeme, abyste před registrací na zkoušku kontaktovali koordinátorku p. Zikovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), která vám podá další informace včetně kódu našeho centra pro získání slevy z platby.  

Jihomoravsky kraj