Nástroje pro usnadnění přístupu

Do 6. 4. přijímáme přihlášky na zkoušky Cambridge Exams FCE (B2) a CAE (C1)

Screenshot 2020-04-01 12.31.38.png

V současné době  je plánovaný květnový termín zkoušek nejistý,  máme však ujištění že případný nový termín pro naše centrum budeme řešit tak, aby vyhovoval pokud možno všem.

Pokusíme se zajistit konání zkoušek na naší škole, nejlépe v sobotu, ten den proběhne písemná i ústní část zkoušky, zůstává i možnost vybrat si "speaking partnera".

Přihlaste se vytištěním přihlášky , jejím čitelným vyplněním, naskenováním nebo čitelným vyfocením a zasláním na tento mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jestliže víte, s kým ve dvojici chcete být ústně zkoušeni, toto poznačte do přihlášky.

Upozorňujeme na skutečnost, že po přihlášení každý dostanete samostatnou fakturu do mailu k zaplacení proto uvádějte FUNKČNÍ E-MAILOVOU ADRESU.

Termín zaslání přihlášky nejpozději do 6.4.2020 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Počátkem března proběhly na naší škole cvičné zkoušky Cambridge Exams pro úroveň B2 (FCE) a C1 (CAE), kterých se zúčastnilo 38 kandidátů z řad naší školy i veřejnosti. Kandidáti oceňují tuto zkušenost proto, že u reálných zkoušek budou vědět, jak vše probíhá. Dalším významným přínosem byla profesionální zpětná vazba. Tyto cvičné zkoušky jsou opraveny odborníky z brněnského zkouškového centra Cambridge a kandidáti tak získají přesnou představu, jaké by byly výsledky při skládání reálných zkoušek. Výsledné schéma kandidátům ukáže, na které části zkoušky by se případně měli ještě zaměřit a kde jejich znalosti odpovídají požadovanému standardu.

Jihomoravsky kraj