Nástroje pro usnadnění přístupu

Naši žáci na soutěži "Jičín město pohádky"

Naši žáci na soutěži "Jičín město pohádky"

Do celostátního kola výtvarné soutěže se zapojili žáci loňské 3. A. Vytvořili ilustrace pohádkové knihy na téma Tady je Krakonošovo a měli za úkol přiblížit malým čtenářům tajemné místo, kde se s ním mohou setkat.

Krakonošova zahrádka s kouzelnými bylinami je první ze tří prací, které získaly ocenění pro naši školu. Malbu vytvořila Karolína Bartošková. Druhý diplom získala Eliška Procházková za kresbu samotného vládce hor a Karolíně Koulové udělila odborná porota diplom za detailní kresbu lesa, ve kterém se ztmívá a za každým stromem může být ukryta pohádková bytost.

Herec Jiří Lábus předal ceny vítězům na Valdštejnském náměstí v Jičíně, kde festival probíhá každoročně několik dnů a celé náměstí je zaplněno stánky a atrakcemi hlavně pro malé návštěvníky.

Všem třem autorkám blahopřejeme k úspěšné reprezentaci školy.

20180915 115446
20180915 153929

Jihomoravsky kraj