Učitelé a správní zaměstnanci

 

 

Pracovní zařazení Aprobace Mailová adresa
Mgr. Eva Krutáková ředitelka školy AJ, ZSV, OV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Karel Maršálek zástupce ředitelky školy  M, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PhDr. Martin Přibáň  zástupce ředitelky školy, koordinátor IVT  D, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Martin Bartoš  učitel  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Kristýna Dobešová  učitelka HV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Aranka Flachbartová  učitelka  NJ, D  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jana Fojtíková  učitelka  NJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Dagmar Gálová  učitelka, vých. poradkyně  FJ, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Iva Garčicová  učitelka  M, F, INF  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Dana Hrabcová  uklízečka     
Mgr. Tomáš Hyčka  učitel  M, INF  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Zbyněk Chlumecký  učitel  TV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Martin Janků  učitel M, Z  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Marie Jirmanová  učitelka  AJ, EVV, DU  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
RNDr. Libor Kabát  učitel  M, B, INF, PR  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Milan Káňa  učitel  M, TV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jana Kašáková  učitelka  D, NJ, RJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Emilie Korbelová  uklízečka     
Mgr. Veronika Kovaříková  učitelka  AJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Patrik Král  učitel, koordinátor EV  B   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Čestmír Krejčí  učitel, předseda školské rady  M, F  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Marcela Létalová  učitelka  AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Milan Ling  učitel  M, F  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Vendula Macková  hlavní účetní    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Zuzana Melicharová  učitelka, koordinátorka prevence   ZSV, EVH  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PhDr. Zdeňka Miklínová  učitelka  NJ, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Miroslav Nešpor  školník    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lucie Nováková učitelka  M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Novotná  učitelka  M, CH, INF  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Kateřina Opálková  učitelka  M, CH, INF  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jiří Pejcha  učitel  ZSV, HV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jiří Petrjanoš  učitel  Z, TV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
RNDr. Alžběta Petrů  učitelka  CH Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Josef Pochylý  učitel, vých. poradce  PaP, INF  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Helena Prčíková  uklízečka     
Mgr. Michaela Prokopová  učitelka  D, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Bohumil Radkovič  školník    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Svatoslava Rudolfová  knihovnice    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Říhová  učitelka, koordinátorka ŠVP  CH, M  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Hana Schubertová  učitelka  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PaedDr. Ladislav Schwartz  učitel  TV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Věra Spěšná  správa majetku    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Vlastimil Staněk  učitel  M, CH  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Stoyanova-Stoycheva Lyuba, PhD.  učitelka  AJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Ladislav Straka  učitel  ČJ, HV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Vlastimila Svačinová  uklízečka     
Mgr. Petr Škoda  učitel  AJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Petr Švec  učitel  AJ, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Radka Turzová  uklízečka     
Mgr. Božena Uhrová  učitelka  EVV, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jitka Valášková  učitelka  D, NJ, RJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Vladimíra Winklerová  pokladní    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Richard Zemánek  učitel  ZSV, AJ, ČJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ing. Mgr. Veronika Ziková  učitelka  AJ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jana Zubalíková  vedoucí učitelka cizích jazyků  NJ, D  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Vlasta Žabenská  učitelka  ČJ, ZSV  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.