HORKÁ NOVINKA

Zkoušky Cambridge

C-PARK_PS_RGB_a.jpg

 

Naše škola se již v roce 2015 stala partnerskou školou společnosti Jazyková škola P.A.R.K., která je vlastníkem licence Cambridge English Language Assessment umožňující organizaci a skládání zkoušek Cambridge English v České republice. 

Ze spolupráce vyplývá vzájemná podpora a také nadstandartní výhody pro naše kandidáty zkoušek. Jedná se především o možnost vybrat si partnera na ústní část zkoušky nebo absolvovat cvičný test, stejně jako reálné zkoušky za zvýhodněných finančních podmínek.

Naše škola nabízí v rámci jazykové školy také jazykové a přípravné kurzy pro veřejnost.

Termín zkoušek Cambridge úrovně B1 (PET), B2 (FCE) nebo C1 (CAE) pro školní rok 2021/22 bude upřesněn v říjnu 2021.

Termín zkoušek je vyhrazen pro zájemce z řad našich studentů, ale i veřejnosti. Zkoušky mohou být organizovány formou „paper based“, tedy klasicky v písemné formě nebo budou formou „computer based”, tedy budou se psát na počítačích v budově Gymnázia Břeclav. V takovém případě si kandidáti přinesou vlastní sluchátka s kabelem. Ke zkouškám musí být kandidát přihlášen včetně zaplaceného poplatku nejpozději do stanoveného termínu. 

Gymnázium Břeclav nabízí také možnost skládat cvičné zkoušky, abyste si vyzkoušeli délku zkoušky a její formát. Tyto zkoušky jsou vyhodnoceny lektory odborně školenými pro požadavky zkoušek Cambridge. Zkoušky se konají s dostatečným předstihem před zkouškami reálnými tak, aby kandidát měl možnost rozhodnout se, na jakou úroveň zkoušek se přihlásí. Tyto zkoušky jsou obvykle organizovány formou “paper based” a jsou zpoplatněny částkou cca 500,- Kč. V případě, že by v důsledku nepříznivé epidemické situace nebylo možno skládat zkoušky ve škole, zadání bude zasláno kandidátům na online vyplnění a ústní část bude organizována přes ZOOM. Termín cvičných zkoušek pro školní rok 2021/22 bude upřesněn. 

Přihlášky na cvičné a reálné zkoušky naleznete zde a zdePřihlášky a případné dotazy směřujte na koordinátorku zkoušek Ing., Mgr. Veroniku Zikovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace o zkouškách Cambridge:

Pokračovat ve čtení