HORKÁ NOVINKA

Aktuality

Důležité pro uchazeče o studium na naší škole

Důležité pro uchazeče o studium na naší škole

Společnost Cermat uvolnila 9. února illustrační - cvičné testy k přijímacím zkouškám na střední školy. K dispozici na tomto odkazu.

Zobrazit více

Hokejová bitva maturanti vs. profesoři 2018

Hokejová bitva maturanti vs. profesoři 2018

Letošní tradiční hokejová bitva, která se konala po vydáni pololetních vysvědčení, skončila remízou 3:3. Za doprovodu silného publika vstřelili branky:

Maturanti: Nejezchleba 3x

Profesoři: Zemánek, Ling, Petrjanoš.

Kompletní soupisky zde.

Zobrazit více

OCENĚNÍ NAŠEHO GYMNÁZIA REKTOREM VUT V BRNĚ

OCENĚNÍ NAŠEHO GYMNÁZIA REKTOREM VUT V BRNĚ

Dne 13. února se ředitelka gymnázia Mgr. Eva Krutáková zúčastnila setkání zástupců nejúspěšnějších středních škol z celé republiky. 

Brněnské VUT odměňuje každoročně 500 nejlepších absolventů středních škol v ČR zapsaných do prvních ročníků svých bakalářských studijních programů. Klíčovým kritériem jsou výsledky společné části maturitních zkoušek a některá další, např. úspěšné složení nepovinné zkoušky Matematika+.

Žebříček nejlepších středních škol, odkud na VUT přichází nejúspěšnější maturanti, pak sestaví podle počtu absolventů umístěných v TOP 500. Naše gymnázium se letos umístilo na děleném osmém místě. Za zmínku také stojí, že z celého regionu jsme byli jedinou oceněnou střední školou.

Zobrazit více

David Kamenský nominován na soutěž EUSO

David Kamenský nominován na soutěž EUSO

Student 5.A David Kamenský byl na začátku ledna vybrán jako jeden ze dvou účastníků, aby reprezentoval Českou republiku v soutěži EUSO. Tato přírodovědná olympiáda je koncipována  jako multidisciplinární týmová soutěž doplňující jednooborové mezinárodní olympiády a je určena pro nadané studenty ze zemí EU do 17 let. Soutěž je založena na týmové spolupráci studentů při řešení jednotlivých testových úloh. David do týmu přispěje svými znalostmi fyziky. Soutěž proběhne ve dnech 28. 4. - 5. 5. ve slovinské Lublani. Držíme palce Davide!

Zobrazit více

Nepotřebné čipy vraťte do 28. března

Nepotřebné čipy vraťte do 28. března

Absolventi gymnázia, bývalí zaměstnanci a frekventanti jazykových kurzů mohou dodatečně odevzdat nepoužívané čipy určené ke vstupu do školní budovy, a to do 28. března 2018 na studijním oddělení gymnázia. Po uvedeném datu již nebude možné vyplatit složenou zálohu

Zobrazit více

Nové informace k přijímačkám

Nové informace k přijímačkám

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo 12. ledna nové informace k příjímacímu řízení. Podrobnosti najdete na našich stránkách zde.

Současně přikládáme přihlášku ke studiu. Upozorňujeme, že pokud uchazeč použije elektronickou verzi přihlášky, musí ji vytisknout oboustranně na jednom listu.

Zobrazit více

Hodina moderní chemie

Hodina moderní chemie

10. 12. 2017 od Jitky Novotné. Dne 5. 12. 2017 na naši školu zavítaly doktorandky z VŠCHT Praha s projektem Chemie a energie. Studenti se tak mohli dozvědět jakým způsobem a kolik elektřiny lze získat z ovoce či jiných šťavnatých plodů pomocí galvanických článků. Zjistili, že účinnost tepelných strojů se značně liší a prohlédli si funkční modely strojů poháněných párou, kapalným dusíkem i etanolem. Viděli i slyšeli, jak velká energie se uvolní při reakci vodíku s kyslíkem. Výstřel z perkusní pistole přednášku zakončil. Program trval jednu vyučovací hodinu a shlédli ho studenti prvního, druhého ročníku a septimy.

Zobrazit více

Pozvánka na Zpívání na schodech

Pozvánka na Zpívání na schodech

Přijďte se ve čtvrtek 21. 12. v 18:00 hodin vánočně naladit. Vystoupí naše soubory Polyfonia a Domino.

Zobrazit více

Babylon a Den poezie 2017

23551310 10156164865369369 2782751850079038665 o

V listopadu se na Gymnáziu konaly dvě již tradiční akce. První z nich byl Babylon, den plný seminářů v cizích jazycích, za účasti zajímavých hostů. Druhou akcí byl Den poezie, jehož letošní téma bylo "Labyrint světa". Přečtěte si článek.

Zobrazit více

Den otevřených dveří 23. února!

Den otevřených dveří 
23. ÚNORA 2018 14.00 - 17.00 

Zobrazit více

Finále středních škol v basketbalu

20171110 103311

16. 11. 2017 od Jiřího Petrjanoše  V pátek 10.11. se basketbalové družstvo chlapců našeho gymnázia vypravilo na krajské finále středních škol v basketbalu 3x3. V turnaji obsadilo naše družstvo třetí příčku s bilancí dvou porážek a jednoho vítězství. Nejlépe si vedlo družstvo gymnazistů z Kyjova.

 

Zobrazit více

Akce PASCH – prezentace pro studenty prvních ročníků

Akce PASCH – prezentace pro studenty prvních ročníků

Jako každý rok byli studenti prvního ročníku učící se německy seznámeni s možnostmi, které jim nabízí Goethe-institut v rámci projektu PASCH. Jde o stipendia na téměř třítýdenní mezinárodní prázdninový kurz v Německu a týdenní redakční workshop v Berlíně pro redaktory online časopisu Klick.

Informace o tom, jak je možné stipendium získat, co všechno se dá během těchto pobytů v Německu zažít a jaký je jejich přínos pro účastníky, zprostředkovali studenti, kteří o prázdninách absolvovali kurz v Salemu, a nové redaktorky, které přijely s čerstvě nabytými zkušenostmi z Berlína. 

Odkaz na blog

Odkaz na časopis Klick

1
2

Zobrazit více

Sbor z Northeimu na břeclavském gymnáziu

Sbor z Northeimu na břeclavském gymnáziu

23. 10. 2017 od Jany Kašákové. V neděli 15. října přijelo již na třetí návštěvu 33 studentů a 4 pedagogové z našeho spřáteleného Gymnasia Corvinianum z Northeimu. Naši si odvezli německé kamarády do svých rodin, aby se tady cítili těch pár dnů jako doma.

Zobrazit více

Dny Pasch 2017/2018

Dny Pasch 2017/2018

22. 10. 2017 od Zdeňky Miklínové. První akcí letošních Dnů PASCH, které se budou konat v průběhu celého školního roku, byla návštěva německého hudebníka Phila Vetttera (www.philvetter.de) ve čtvrtek 19. října na naší škole. V dopoledních hodinách vedl hudební workshop, během něhož skupina němčinářů z prvního a druhého ročníku společně tvořila písňové texty v němčině. Poté následoval koncert, při němž Phil Vetter v zaplněné aule předvedl ukázky ze své tvorby, na závěr s ním vystoupili i účastníci workshopu s novou písní.

Zobrazit více

Vyhlášení voleb do školské rady

Vyhlášení voleb do školské rady

20. října 2017. Ředitelka školy vyhlásila volby do školské rady na následující tříleté funkční období. Konání voleb je stanoveno na 14. listopad 2017. Návrhy kandidátů dle zákonných podmínek je třeba zasílat na adresu školy písemně nebo osobně ředitelce do 10. listopadu 2017. Přihláška ke kandidatuře a podrobné informace o školské radě níže. 

Zobrazit více

Středoškolský pohár v atletice

Středoškolský pohár v atletice

 11. 10. 2017. Od Jiřího Petrjanoše. Již podvanácté hostila naše škola republikové finále Středoškolskéhopoháru v atletice. Do Břeclavi se sjelo celkem 19 chlapeckých a 16 dívčích středoškolských týmů, které se právo účasti vybojovali v krajských finále, nebo do republikového finále postoupili na divokou kartu.

Zobrazit více

Výlet do Archeoparku Pavlov

Výlet do Archeoparku Pavlov

30. 9. 2017. Od Adély Čechové, studentky 1.A. 
V pátek 29. 9. 2017 byli všichni primáni natěšeni do školy, protože jeli na výlet do Archeoparku v Pavlově. V Archeoparku na ně čekal program „Venuše“. Na začátku je seznámily dvě průvodkyně s původem, vzhledem a nalezištěm „Venuší“, nejen s nejznámější Věstonickou Venuší, ale i s Willendorfskou, Ardějovskou aj.

Zobrazit více

Absolutní špička Národních srovnávacích zkoušek

Absolutní špička Národních srovnávacích zkoušek

27. 9. 2017 od Petra Švece. Pro mnohé studenty představují klíč ke vstupu na vysokou školu tzv. Národní srovnávací zkoušky pořádané organizací Scio. Úspěch v nich znamená mnohé – označuje osobu s mimořádnými studijními předpoklady, který si může osobovat právo rozrazit univerzitní brány dokořán.

Zobrazit více

Studenti převzali Cambridgeské certifikáty

Studenti převzali Cambridgeské certifikáty

8. 9. 2017. Od Veroniky Zikové. Již od školního roku 2015/16 nabízíme studentům možnost složit zkoušky Cambridge přímo u nás ve škole. V rámci výuky (tedy zdarma) nabízíme předmět přípravy na tyto zkoušky pro třetí ročník/septimu.

Zobrazit více

Na konferenci v Senátu

Na konferenci v Senátu

20. června. Od Bronislavy Horňáčkové, obsahuje fotky. Naše gymnázium se letos poprvé účastnilo celostátní soutěže CO2 liga. Ne každé přihlášené škole se tak jako nám podařilo zvládnout všechny úkoly až do úplného konce. Soutěž jsme dokončili na celkovém devatenáctém místě ze šedesáti přihlášených, což bereme jako úspěch. Za to vše nás potom, myslím zaslouženě, čekala odměna. 

Zobrazit více

Výchovný koncert Polyfonie a Domina

Výchovný koncert Polyfonie a Domina

15. června. Obsahuje fotky. V pátek 2. června připravily naše sbory Polyfonia a Domino Cantat výchovný koncert pro všechny ročníky nižšího gymnázia. Přizvali jsme si na pomoc dětský sbor Ptáčata ze ZŠ Šumperk, který vede Mgr. Pavla Hilšerová.
Předvedli jsme průřez naším repertoárem a seznámili posluchače se sborovým zpěvem. Těšíme se, že se mezi nimi najdou noví zpěváci do našich gymnaziálních sborů.  Mgr. Kristýna Dobešová Zimmermannová​

Zobrazit více

Absolventi 1967 a 2017

Absolventi 1967 a 2017

4. června, obsahuje fotky. Na návštěvu za vzpomínkami po 50 letech přišli absolventi našeho gymnázia tento víkend. Kráčeli po stejných chodbách jen pár hodin poté, co je opustili čerství maturanti. "K zastavení času je vždycky třeba nejméně dvou. Pak mají pořád to, co kdysi bylo." - tak nějak to řekl kdysi populární Miroslav Horníček. U nás se jich sešlo daleko víc...  

Zobrazit více

Děti ze školky na den gymnazisty

Děti ze školky na den gymnazisty

3. června (PM)  Návštěvu dětí z MŠ Břetislavova na našem gymnáziu zorganizovala Blanka Říhová. Kvarta spolu s kantory chemie, biologie a fyziky připravila přírodovědná "cvičení".  Byl to malý dárek k dnešnímu Dni dětí. Tato akce se konala na naší škole druhý rok a vzhledem k tomu, že měla u dětí veliký úspěch doufáme, že ne naposledy - Více informací a fotografií ZDE

Zobrazit více

Historická exkurze - Osvětim, Krakov, Vělička

Historická exkurze - Osvětim, Krakov, Vělička

Od Jitky Valáškové, 28. května
Ve dnech 15. a 16. 5. navštívili studenti 2. a 3. ročníků polské královské město Krakov, solný důl ve Veličce a Osvětim.
Zde je jejich hodnocení:

Zobrazit více

Gymplfest Broumov 2017

Gymplfest Broumov 2017

Od Marie Jirmanové, 29. května, obsahuje fotky
Kulturní akcí, kterou pořádá Gymnázium v Broumově, žije doslova celé město. Na deseti místech současně mohli nejenom studenti, ale také místní obyvatelé a turisté shlédnout hudební a divadelní vystoupení i výstavy výtvarných prací.

Zobrazit více

Sekunda na výstavě

Sekunda na výstavě

Od Čestmíra Krejčího, obsahuje fotky
Byli jste někdy uvnitř mraveniště? Žákům sekundy se toto přání splnilo ve čtvrtek 20. dubna. Výstava „Utajený svět našich zahrad, luk a polí“ ve valtické pobočce Národního zemědělského muzea nabídla našim žákům sekundy nevšední pohled do života hmyzu.

Zobrazit více

Setkání s uměním 2017 - kategorie I.

Setkání s uměním 2017 - kategorie I.

Podívejte se na výsledky a obrázky vítězných prací I. kategorie. 

Zobrazit více

Setkání s uměním 2017 - kategorie II.

Setkání s uměním 2017 - kategorie II.

Podívejte se na výsledky a obrázky vítězných prací II. kategorie. 

Zobrazit více

Prima a kvarta v Městské knihovně Břeclav

Prima a kvarta v Městské knihovně Břeclav

Od Zdeňky Miklínové, obsahuje fotky

18. a 19. duben strávili kvartáni a primánci v břeclavské městské knihovně.  

Zobrazit více

HISTORICKÉ EXKURZE – MIKULČICE, CARNUNTUM A VÍDEŇ

HISTORICKÉ EXKURZE – MIKULČICE, CARNUNTUM A VÍDEŇ

Od Jitky Valáškové, obsahuje fotky
Za nepříliš přívětivého počasí odjeli sekundáni, druháci a třeťáci na dějepisné exkurze. 

Zobrazit více

Prezentiáda

Prezentiáda

Od Patrika Krále, obsahuje fotky.
Celkem čtyři týmy našeho gymnázia se premiérově účastnily celorepublikové soutěže v prezentačních dovednostech. Do krajského kola této soutěže - Prezentiády (www.prezentiada.cz) postoupily nakonec tři týmy.

Zobrazit více

Biblioterapie v Knihovně Jiřího Mahena

Biblioterapie v Knihovně Jiřího Mahena

Od Petra Švece, obsahuje fotky

Ve středu 5. dubna 2017 se žáci 2.C/4 vydali do Brna na výlet s poučením. Přestože nebyl čas na vlastivědné exkurze, dá se říci, že jsme stihli projít celý (brněnský) Vesmír, obsáhli jsme první i poslední, počátek i konec. Prozaičtěji řečeno: prošli jsme funkcionalistickou pasáží Alfa do obchodního centra Omega na náměstí Svobody. Hned za rohem, na Kobližné, se nacházel náš cíl: Knihovna Jiřího Mahena.

Zobrazit více

Oblastní kolo soutěže v rétorice

Oblastní kolo soutěže v rétorice

Od Petra Švece, Dagmar Gálové a žáků mediálního semináře

Dne 27. března 2017 proběhla na půdě našeho gymnázia soutěž v rétorice. Již potřetí změřili síly břeclavští a hodonínští gymnazisté jak nižšího, tak vyššího stupně. 

Zobrazit více

Účastníme se celorepublikové soutěže CO2 ligy

Účastníme se celorepublikové soutěže CO2 ligy

11. dubna, od Barbory Mrázové, Terezy Hanáčkové, Jana Poláčka, Athanasiose Barmpakase, Bronislavy Horňáčkové, Kateřiny Klimovičové, Víta Pavelky, Lenky Kočárkové, Zity Ondráčkové a Barbory Vítové.
Tým deseti lidí napříč ročníky našeho gymnázia, Titáni, měl zadané již třetí téma v rámci soutěže CO2 liga, ke kterému vypracovával úkoly. Po tom, co jsme se dozvěděli, že název tematického celku je Voda, jsme se ihned vrhli do rozdání úkolů a vymýšleli, čím co nejvíce v soutěži zabodovat a předběhnout školy před námi. 

Zobrazit více

Den první pomoci

Den první pomoci

29. března se na naší škole konalo aktivní školení první pomoci, které zabezpečila Mgr. Ottová ze Soukromé SOŠ manažerské a zdravotnické s.r.o. Břeclav se svými studenty. Následují fotografie, které určitě stojí za zhlédnutí.  

Zobrazit více

Přehlídka SOČ 2017

Přehlídka SOČ 2017

Od RNDr. Alžběty Petrů, na fotce Gabriela Vlková a Marek Zugárek

Dne 24.3.2017 se konala přehlídka Středoškolské odborné činnosti okresů Blansko, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo. Soutěže se zúčastnili tři studenti naší školy:
Gabriela Vlková s prací: Stanovení kofeinu a fenolických látek z káv pomocí jednoduchých analytických metod - obor chemie
Lea Brázdilová s prací: Prevence a léčba deprese – obor pedagogika a psychologie
Marek Zugárek s prací: Stanovení vybraných tukových charakteristik vepřového sádla u tří plemen prasat – obor chemie
Marek Zugárek obsadil ve svém oboru 2. místo a postupuje do krajského kola.
Všem gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Zobrazit více

Ocenění učitelů

Ocenění učitelů

Článek obsahuje fotky, na titulním snímku Jana Kaněrová a místostarosta Břeclavi Zdeněk Urban

Za dlouholetý přínos v oblasti vzdělávání ocenilo Město Břeclav pedagogy spojené s břeclavským školstvím. Za úspěšnou a kvalitní práci v oblasti středního školství, zejména v oblasti sportu, získal pamětní medaili a list učitel našeho gymnázia Mgr. Jiří Petrjanoš. Za svou celoživotní práci v oblasti školství získala ocenění rovněž bývalá profesorka gymnázia Mgr. Jana Kaněrová, zakladatelka známého pěveckého sboru Polyfonia. Dodejme, že na našem gymnáziu působila 22 let. 

Zobrazit více

Naše studentka mistryní Evropy v jojování

Naše studentka mistryní Evropy v jojování

V sobotu 12. a v neděli 13. března se v Bratislavě konalo mistrovství Evropy v yoyování. Do Majestic Music Clubu, kde celá akce probíhala, se sjelo z celého světa na dvě stovky yoyoerů.
V neděli startovala v kategorii Women 1A také břeclavská naděje, Veronika Kamenská.

Odkaz na její vystoupení zde. 

Zobrazit více

61. reprezentační ples 2017

61. reprezentační ples 2017

Představujeme výběr fotek z letošního plesu. 

Zobrazit více

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Od Martina Přibáně, obsahuje fotografie

V lednu a únoru tohoto roku se konaly dny otevřených dveří. Kromě standardní prohlídky školy a detailních informací o organizaci přijímacích zkoušek se měli návštěvníci možnost seznámit s praktickými ukázkami výuky. Následující fotografie jsou jen malou ochutnávkou. 

Zobrazit více

Den chemie

Den chemie

Od Alžběty Petrů, 13. února 2017

Studenti třetích ročníků předmětu Laboratorní cvičení z chemie se zúčastnili akce Chemické fakulty VUT Brno 9. 2. 2017 pod názvem DEN CHEMIE. Kromě prezentací jednotlivých oblastí studia na fakultě navštívili také specializované laboratoře a mohli si vyzkoušet praktické úlohy. Zástupci firem působících v oblasti chemie a příbuzných oborech prezentovali možnosti pro uplatnění absolventů v praxi. Akce byla úspěšná, inspirativní i motivační při rozhodování o profesní orientaci.

Zobrazit více

Polyfonia na Velehradě

Polyfonia na Velehradě

od Svatavy Rudolfové

Polyfonia zpívala pro nemocné děti

Doslova mrazivě kouzelnou atmosféru měl závěrečný koncert tří gymnaziálních sborů, dvou komorních orchestrů a cimbálové muziky na Velehradě.

Zobrazit více

Prodloužení smlouvy s Goethe - Institutem

Prodloužení smlouvy s Goethe - Institutem

Od Zdeňky Miklínové, obsahuje fotky.
Ve dnech 30. a 31. ledna 2017 se v Budapešti konalo další setkání ředitelů a koordinátorů partnerských škol střední a východní Evropy. Jeho hlavním cílem bylo prodloužení spolupráce mezi Goethe-institutem a jednotlivými školami zapojenými do projektu PASCH. K osmnácti stávajícím z České republiky, Estonska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Polska, Slovinska a Slovenska přibyly dvě nové – z estonské Narvy a litevského Kaunasu. 
Novou dohodu o spolupráci do roku 2020 podepsala také ředitelka našeho gymnázia Mgr. Eva Krutáková. Této slavnostní akce, která se konala na Andrássyho univerzitě, se zúčastnili i zástupci velvyslanectví zemí, jejichž školy jsou do projektu zapojeny.

Zobrazit více

Hokej: Maturanti vs. Profesoři 3:4

Hokej: Maturanti vs. Profesoři 3:4

V tradičním hokejovém utkání výběru maturantů, tentokrát pod vedením Honzy Petrů, s výběrem profesorů, nebylo do poslední chvíle jasno. Nakonec zvítězila zkušenost nad nadšením a profesoři vyhráli střelou Richarda Zemánka 4:3, i když prohrávali několik minut před koncem zápasu 2:3. 

Pěkný článek s fotogalerií je v Břeclavském deníku. Úvodní obrázek je nicméně od Jany Fojtíkové. 

http://breclavsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-maturanti-z-breclavskeho-gymnazia-zmerili-sily-s-profesory-20170131.html

 

Zobrazit více

Zpráva o benefičním koncertu s účastí Polyfonie

Zpráva o benefičním koncertu  s účastí Polyfonie

od Martina Přibáně, obsahuje fotky

21. prosince večer jsme si mohli  vyslechnout koncert nazvaný Vánoční ozvěny, provedený z velké části studentskými hudebními tělesy. Jeho výtěžek, více než 45 tisíc Kč, půjde ve prospěch dětského oddělení břeclavské nemocnice. 

Zobrazit více

Hodina moderní chemie

Hodina moderní chemie

16. prosince 2016, od Jitky Novotné, obsahuje fotky

Ve středu 14. 12. 2016 proběhla na naší škole Hodina moderní chemie s názvem Barvy, kterou pro nás připravili lektoři z VŠCHT Praha.

Zobrazit více

Úspěšná účast v literární soutěži

Úspěšná účast v literární soutěži

3. prosince 2016
Od Zdeňky Miklínové, obsahuje fotky

Městská knihovna v Břeclavi společně s Moravskou zemskou knihovnou v Brně uspořádala literární soutěž na téma Mýty a legendy mého kraje. Naši žáci zde byli více než úspěšní.

Zobrazit více

Úspěch v soutěži Bible a my

Úspěch v soutěži Bible a my

24. listopadu
Od Jitky Valáškové, obsahuje fotky

Letošní ročník tradiční středoškolské soutěže, mapující znalosti Bible, přinesl úspěch našich studentů. Marie Kyliánová ze sexty okresní kolo vyhrála, Patricie Kočišová z 8A skončila druhá. Obě pak postoupily do celostátního kola, které se uskuteční 24. března 2017 v Kroměříži.

Zobrazit více

Prima v archeoparku Pavlov

Prima v archeoparku Pavlov

Úterý 15. listopadu
Od Terezy Pláteníkové, Ondřeje Březoviče a Radima Štěpánka z I. A

Ve čtvrtek 3. listopadu navštívila naše třída v rámci výuky dějepisu Archeopark v Pavlově. Ten byl vybudován v místě, kde před 30 000 lety žili lovci mamutů. Program naší návštěvy se skládal z několika částí. Nejprve jsme se podívali na krátký film, který nás seznámil s historií archeologického bádání v této oblasti, potom jsme si společně prohlédli vystavené exponáty, mezi nimiž byly např. sošky, pazourky nebo šperky, ale i trojhrob. 

Zobrazit více

Návštěva izraelského velvyslance

Návštěva izraelského velvyslance

V pondělí 7. listopadu před polednem navštívil naši školu pan Gary Koren, velvyslanec státu Izrael v České republice. Diplomat, který šíří dobré jméno své země ve světě již tři desetiletí si při své cestě po jižní Moravě vybral břeclavské gymnázium k přednášce a následné diskusi s jejími studenty. 

Zobrazit více

Naše škola má certifikát na recyklohraní

Naše škola je zapojena do školního recyklačního programu Recyklobraní aneb Ukliďme si svět, pořádaného pod záštitou MŠMT. V rámci programu se žáci vzdělávají v oblasti třídění a recyklace, odevzdávají vysloužilé baterie a drobná elektrozařízení do speciálních nádob umístěných v budově. 

certifikát zde

Zobrazit více

Nabídka jazykových kurzů a přihlášky 2017-18

JAZYK KURZ ÚROVEŇ TYP
ANGLICKÝ AJ 1 0 ZAČÁTEČNÍCI  VŠEOBECNÝ
AJ 2 A1 - A2 MÍRNĚ POKROČILÍ VŠEOBECNÝ
AJ 3 A2 - B1 STŘEDNĚ POKROČILÍ VŠEOBECNÝ
AJ 4 A2 - B1 STŘEDNĚ POKROČILÍ

JAZYKOVÝ A METODICKÝ KURZ

AJ 5 A2-B1 ŽÁCI 8. A 9. TŘÍD

PŘÍPRAVA NA MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKU

AJ 6 B1 POKROČILÍ

PŘÍPRAVA  NA MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKU

AJ POM B1 ABSOLVENTI SŠ

VŠEOBECNÝ

NĚMECKÝ NJ 1 A1 ZAČÁTEČNÍCI VŠEOBECNÝ
NJ 2 A2 MÍRNĚ POKROČILÍ VŠEOBECNÝ
NJ 3 A2 - B1 STŘEDNĚ POKROČILÍ VŠEOBECNÝ
NJ POM B1 ABSOLVENTI SŠ

VŠEOBECNÝ

FRANCOUZSKÝ FJ 1 0 ZAČÁTEČNÍCI VŠEOBECNÝ
RUSKÝ RJ 1  0 ZAČÁTEČNÍCI VŠEOBECNÝ
RJ 2 A1-A2 MÍRNĚ POKROČILÍ VŠEOBECNÝ
ČESKÝ ČJ 1 A1 - A2 MÍRNĚ POKROČILÍ

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU PRO TRVALÝ POBYT

 

Další informace a přihlášky po rozkliknutí zkratek jednotlivých kurzů 

Zobrazit více